Mesko | Foot massager | MS 2152 | Number of accessories included 3 | White/Purple
- TootjadMesko
- Mudel: MS 2152
- Saadavus: 5
-
31€
Mesko | Foot massager | MS 2152 | Number of accessories included 3 | White/Purple
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Bubble, vibration and dry massage Infrared area with heat massage feature 4 rollers to massage foot reflex point |
| Gross depth (mm) | 375 mm |
| Gross height (mm) | 435 mm |
| Gross weight | 2.5 kg |
| Gross width (mm) | 233 mm |
| Juhtmevaba | No |
| Kaasasolevate otsakute/peade arv | 3 |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 45 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Producer | Mesko |
| Producer product family | Foot massager |
| Producer product name | MS 2152 |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 3 replaceable massage attachments |
| Toiteallikas | Mains power |
| Toote värv | White/Purple |
| Tüüp | Foot massager |
| Võimsus | 75 W |
| Volume (m3) | 0.038008125 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: mesko foot massager ms 2152 number of accessories included 3 whitepurple, ms 2152, mesko, nahahooldus

